Bogata propozycja zajęć tanecznych w szkole tańca AD

Bogata propozycja zajęć tanecznych w studio tańca AD to zajęcia zorganizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Każdy, kto chce się rozwijać ruchowo oraz tanecznie może sprawdzić, co jest do wybrania. Przebieg półkolonie taneczne dla dzieci opracowany jest pod kątem stopnia zaawansowania uczestników zajęć. To pozwala poczuć im się swobodnie.

Dokładny harmonogram zajęć wraz z ich opisem znajduje się na stronie internetowej. Można na niej także zobaczyć, że są zajęcia prowadzone indywidualnie. Propozycja studia tańca poszerzona jest również o prezentacje taneczne, jakie mogą zostać opracowane na 18tkę, czy jako pokaz na wesele. W spokojnej atmosferze każdy może rozwijać swoje umiejętności taneczne. Nie jest znaczące, czy są to zajęcia dla najmłodszych, czy treningi dla dorosłych. Kiedy ktoś chciałby podszlifować własne kompetencje taneczne to może zapisać się na zajęcia indywidualne. Na dodatek na zajęcia mogą też wpisać się osoby, które chcą się nauczyć pierwszego tańca.

Kiedy ktoś poszukuje niebanalnego podarunku dla bliskich, to może zdecydować się na zajęcia urodzinowe. Szkoła tańca zajmuje się też przygotowaniem urodzin dla najmłodszych, pełnych ruchu oraz interesujących zajęć z animatorem. W propozycji znajduje się także możliwość przygotowania wieczoru panieńskiego, jaki pozostanie w pamięci na dłużej. Każdy, kto myśli o tym, aby wynająć salę, też ma taką możliwość. Wystarczy, że omówi wszystko na indywidualnych zasadach z pracownikami studia tańca. Dokładny cennik dostępnych świadczeń zaprezentowany jest na stronie internetowej. Na zajęcia można umawiać się telefonicznie albo za pośrednictwem formularza kontaktowego.

Doświadczeni instruktorzy dbają o to, żeby każdy miał okazję się czuć swobodniej. Zajęcia odbywają się w 10 osobowych grupach, co sprzyja zbudowaniu społeczności. Każdy, kto chce się rozwijać na wielu obszarach, musi zapisać się na zajęcia właśnie w tym studio. O tym, jak wiele dzieje się w studio tańca AD można dowiadywać się z działu Aktualności na stronie www.

Dodaj komentarz