Doświadczeni eksperci od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c.

Doświadczeni specjaliści od opon dla samochodów ciężarowych z serwisu mobilnego Truck Opony s.c. proponują działające przez całą dobę pogotowie wulkanizacyjne dla samochodów ciężarowych. Działający przez 24 h serwis opon w ramach wulkanizator 24h oferuje: montaż i demontaż opon ciężarowych w rozmiarach od 17,5 do 22,5 cali, montaż i demontaż wybranych opon rolniczych, naprawę ogumienia metodą na zimno albo na gorąco, pogłębianie bieżnika opon, wyważanie kół techniką tradycyjną albo proszkową, jak i sprawdzenie ciśnienia w oponach.

Jeśli natomiast uszkodzenia opony w pojeździe ciężarowym są bardzo poważne, można w serwisie od razu zakupić nowe opony i skorzystać z usługi ich założenia przez ekspertów. Opony będą dobrane wzorowo do wszystkich ciężarówek lub naczep.

Jeżeli wobec tego tylko kierowca w czasie trasy ma trudności z ogumieniem, powinien skontaktować z zakładem. Im prędzej opony zostaną naprawione lub wymienione, tym lepiej oddziałuje to na renomę przewoźnika. Numer podany jest na witrynie internetowej, wobec czego nikt nie będzie mieć trudności ze skontaktowaniem się. Mobilny serwis dla TIRów oferuje też: naprawy mechaniczne w kompletnym zakresie, naprawy układów hamulcowych i pneumatycznych, a także naprawy silników i skrzyń biegów, kierując kierowców spoza województwa do odpowiedniego warsztatu.

Reparacja albo zmiana opon to specjalność zaprezentowanej firmy. Wyważanie kół również wykonane jest tak szybko jak to umożliwione. Dobrze jest zapoznać się ze stroną serwisu, by nabrać przekonania do proponowanych świadczeń. Opony w tirach narażane są na większe obciążenia, a ich naprawa może być skomplikowana. Nie ma zbyt wiele serwisów stacjonarnych jakie zajmują się zmianą ogumienia w ciężarówkach.

Z tego względu opcja skorzystania z mobilnego serwisu jest dla dużej liczby kierowców atrakcyjna. Duża wiedza, umiejętności ekspertów oraz indywidualne nastawienie do zgłaszanych awarii przyczyniają się do tego, że firma jest polecana pośród kierowców ciężarówek.

Dodaj komentarz