Estetyczna imitacja naturalnych kamieni

Kolekcja Sant Agostino to estetyczna imitacja naturalnych kamieni. Ceramica Sant Agostino to włoska marka, która swoją pozycję w światowym przemyśle ceramiki tworzy od więcej niż pół wieku. Określone produkty, sygnowane Sant Agostino stanowią połączenie włoskiego rzemiosła, tradycyjnego podejścia a także innowacyjności. W familijnej manufakturze sporą uwagę będzie przykładać się do wysokiej jakości tworzonych płyt. Jeżeli zaś chodzi o nowoczesność, to doskonałym przykładem jest na to projekt Supernatural.

Pozwala to Włochom projektować płytki, jakie perfekcyjnie imitują piękno i bogactwo przyrody. Nie jest dziwne, że produkty te stają się światowymi bestsellerami. Ogromną popularnością chwali się przykładowo kolekcja Blendart, imitująca drewno z efektem postarzania. Udostępnione wyroby z włoskiej kolekcji można zakupić w sklepie internetowym Sekret Elegancji.

W tej Galerii Włoskich Płytek dostępne wyroby są nad wyraz precyzyjnie opisane, jak i dodawane są do nich grafiki. Dlatego jakikolwiek klient nie ma zastrzeżeń co do tego, na co musi się decydować.
Dodatkowo, kiedy ktoś ma jakieś zapytania, to może o wszystko dopytać ekspedientów ze sklepu, jacy bardzo dobrze znają się na dopasowaniu płytek do określonych wnętrz.

W punkcie sprzedaży znajdują się wszystkie kolekcje od wskazanego wytwórcy. Płytki mają przeznaczenie na ściany lub na podłogi. Mają także różne wymiary, dzięki czemu każdy może je dopasować do swoich upodobań a także do zastosowania, jakie dla nich planuje. Czas oczekiwania na zrealizowanie zamówienia to 14 dni.

Płytki można dopasować pod względem: rozmiarów, wysokości, szerokości, typu, kształtu, efektu, koloru oraz grubości. Poza płytkami ściennymi oraz na podłogi udostępnione są także: wielkoformatowe, gresy a także łazienkowe. Klienci mogą wybierać wśród modeli kwadratowych oraz prostokątnych. Imitacja naturalnych kamieni sprawdzi się świetnie we wnętrzach nowoczesnych albo inspirowanych industrializmem. Jeśli ktoś myśli o tym, by mieć w mieszkaniu niebanalne wnętrza, to musi zdecydować się na ten zakup.

Dodaj komentarz