Imponująca oferta pokryw i włazów – specjalność marki Corrimex

Imponująca oferta pokryw i włazów to domena marki Corrimex. Wyroby oferowane w takim miejscu można zastosować w licznych dziedzinach przemysłowych, w branży budowlanej, usług komunalnych, instalacji wodno – kanalizacyjnych, na portach lotniczych i w wielu innych miejscach. Corrimex jest w kraju jedynym przedstawicielem marki Fibrelite, a więc producenta wodoszczelnych pokryw, wliczających się do bardzo trwałych.

Na stronie internetowej pokrywy do studni poza produktami takimi jak pokrywy dostępowe można dokupić gadżety jakie wspomagają ich standardowe funkcjonowanie. Pokrywy dostępowe polecane są przede wszystkim dla wykorzystania w przemyśle. Zaliczają się do lekkich, aczkolwiek cechuje je najwyższy stosunek wytrzymałości do wagi. Klienci nabywają też praktyczne pokrywy kanałowe. Wykorzystuje się je w takich obszarach, gdzie wymagany jest prosty dostęp oraz ogromna wytrzymałość na obciążenia.

Na wyjątkową uwagę zasłużyły systemy studni najazdowych, mające dodatkowe wyposażenie, jakie pozwala na szczelne zamknięcie konkretnej przestrzeni. Każda z pokryw zrobiona jest na bazie nowoczesnych technologii. Z tego powodu też mają spójną konstrukcję. Są one nie tylko praktyczne, ale zapewniają też bezpieczeństwo użytkownikom, którzy będą korzystali ze wskazanych wyjść. Pokrywy dostępowe stosowane są w dowolnych gałęziach przemysłowych, wliczając w to przemysł energetyczny oraz kolejowy. Sprawdzają się też na arenach i stadionach, w oczyszczalniach ścieków, w portach oraz w dokach, a także w budynkach publicznych.

Nowocześnie wykonane systemy spełniają jednocześnie wyznaczniki związane z niezakłóconym użytkowaniem, wytrzymałością na tarcie, a także wytrzymałością na najwyższe obciążenia. Specjalnym punktem w propozycji sprzedażowej są pokrywy modułowe do kanałów. Ergonomia pokryw kompozytowych znajduje przełożenie w tym, że są łatwe do przesunięcia i wymieniania. Można je zamawiać w wybranych kolorach oraz rozmiarach. Można być pewnym, że nie pękną, nie pokruszą się oraz nie będą korodować. Dzięki nim zagwarantowany jest nieskomplikowany dostęp do studzienek oraz pozostałych instalacji umieszczonych pod ziemią.

Dodaj komentarz