Marka zajmująca się dystrybucją nowoczesnych zabudów na tarasy

Firma jaka zajmuje się dystrybucją unowocześnionych zabudów na tarasy, a więc Monolith może chwalić się bogatą propozycją sprzedażową. Flagowymi produktami są markizy oraz pergole, natomiast w punkcie sprzedaży można zaopatrzyć się także w systemy przeciw promieniowaniu UV wewnętrzne oraz zewnętrzne. Można liczyć na to, że niezależnie od tego, jaki dobierze się produkt z Markizy na ogród zimowy, usługa zostanie wykonana wszechstronnie. Kupujący dostaną porady odnoszące się do doboru właściwego pod konkretną zabudowę rozwiązania, wykonane zostaną pomiary oraz montaż.

Dodatkowo, doświadczeni pracownicy Monolith oferują też przeglądy. Zagwarantowane jest to, że kiedy ktoś zakupi wybrany z katalogu element, utworzy niebanalny klimat na tarasie. Można będzie na nim relaksować się o każdej porze dnia oraz o każdej porze roku. Jednym z elementów jakie prezentują się wyjątkowo innowacyjnie są żaluzje fasadowe. Mają one pióra o większej sztywności, co pozwala z nich skorzystać wewnątrz, jak i na zewnątrz. Lamelami można sterować pod dowolnym kątem, co daje możliwość swobodnego regulowania intensywności światła.

Zainteresowanie konsumentów Monolith zwrócą również refleksole. To innowacyjna forma zabezpieczenia pomieszczeń przed nadmiernym nagrzaniem. Co istotne, produkt ten można stosować tak samo na zewnątrz, jak i wewnątrz obiektu. Refleksole bardzo dobrze sprawdzą się na oszklonych powierzchniach pionowych. Wyjątkową opcję w ofercie stanowią pergole, czyli zadaszenie tarasu do ogrodu. Mogą one przyjmować formę wolnostojącą lub opierającą się. Dostępne są w Monolith w postaci: tekstylnego złożonego dachu, zadaszenia w formie obracających się lameli aluminiowych lub użytecznego oraz designerskiego dachu oszklonego. Dzięki nim można stworzyć większą powierzchnię na tarasie. Można poczuć się tam w 100% komfortowo, na przykład dzięki akcesoriom takim jak: oświetlenie led czy rolety boczne typu screen. Dla osób posiadających ogrody szklane poleca się natomiast markizy, działające jako systemy ochrony UV.

Dodaj komentarz