Najwyższej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego

Wysokiej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego można zakupić w punkcie sprzedaży Termolit, obok pozostałych towarów do jakich zaliczają się złączki, zawory, aż po rozdzielacze i szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker albo rozwijaki do rur. Tak spory katalog a także korzystne ceny za hurtownia hydrauliczna zapewniają usatysfakcjonowanie konsumentów. W ofercie dostępne są rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiego producenta Sander. Ich sporą zaletą jest pamięć kształtów, niwelująca ryzyko zgniecenia albo zniszczenia układanych pętli ogrzewania podłogowego w czasie robienia wylewek.

Rury Pert – Evoh – Pert wykonuje się w oparciu o rynkowe standardy i normy bezpieczeństwa, a więc są wytrzymałe, wydajne oraz bezawaryjne. Wszystkie produkty, jakie można kupić w rozdzielacze do ogrzewania podłogowego, rozdzielacze c.o. przed przekazaniem do użytku są poddawane testowaniu. Rury Pert – Evoh – Pert składają się z trzech warstw: EVOH, warstwy kleju oraz wewnętrznej warstwy z elastycznej rury.

Takie rury wykorzystywane są we wszystkich typach wodnych instalacji ogrzewania podłogowego. Poza sprzedawaniem wskazanych rur i pozostałych towarów folia pod ogrzewanie podłogowe TERMOLIT zajmuje się ułożeniem ogrzewania podłogowego. Dodatkowo, propozycja handlowa sklepu zawiera rury Pert – Al. – Pert, czyli rury z wielu warstw, zrobione z najwyższej jakości tworzywa. Wykorzystane w nich aluminium powoduje, że wykazują właściwości wskazane zarówno dla rur zrobionych z metalu, ale i tych, jakie zrobione są z tworzyw sztucznych. Zaoferowane rury można wykorzystać nie tylko w ogrzewaniu podłogowym, ale też w ogrzewaniu grzejnikowym. Można je w związku z tym zastosować w: instalacjach centralnego ogrzewania, instalacjach sprężonego powietrza, wewnętrznych instalacjach wodociągowych oraz w niskotemperaturowych grzejnikach. Są to rury proste w założeniu oraz opłacalne w standardowym wykorzystaniu. Przybliżony okres ich eksploatacji przy właściwej temperaturze może wynosić nawet pięćdziesiąt lat.

Dodaj komentarz