Niezwykłych trików na długie rzęsy

Dla kinowego wyglądu ważne są trzy rzeczy: gęstość rzęs, ich kolor i długość. Gęstość i kolor można łatwo uzyskać za pomocą odpowiedniego tuszu do rzęs, który kilkakrotnie nakłada się na cienkie włoski. Z drugiej strony długie rzęsy są trudne do oszukania. Jeśli nie chcesz wydłużać rzęs „sztucznymi rzęsami” lub przedłużaniem rzęs, możesz skorzystać z tych pięciu naturalnych sztuczek, aby uzyskać długie rzęsy:

Długie rzęsy z oliwą z oliwek

Oliwa z oliwek jest uważana za poufną końcówkę stymulującą wzrost rzęs, ponieważ jest bogata w witaminę E i kwas oleinowy – dwa aktywne składniki, które stymulują wzrost i siłę rzęs. Świetny efekt uboczny: olejek przyciemnia również jasne rzęsy przy regularnym stosowaniu. dokładne informacje

Zanurz czystą, starą szczoteczkę do tuszu do rzęs lub wacik w ciepłej oliwie z oliwek i delikatnie wmasuj w rzęsy przed snem. Pozwala to aktywnym składnikom działać przez noc. Jeśli następnego ranka u nasady rzęs pojawi się tłusty film, możesz go zetrzeć wacikiem. Powtarzaj proces codziennie przez kilka miesięcy, aż do osiągnięcia pożądanego rezultatu.

Długie rzęsy z zieloną herbatą. Dzięki swoim składnikom zielona herbata jest nie tylko zdrowa dla organizmu, ale także wspomaga wzrost rzęs, wzmacnia cienkie włoski i pozwala im odrastać gęściej. Wynika to głównie z dwóch składników, flawonoidów i garbników.Aby to zrobić, zagotuj intensywną zieloną herbatę (pozostaw na około 15 minut), pozwól jej ostygnąć i wchłoń płyn wacikiem, którym następnie delikatnie pocieraj rzęsy. Następnie przemyj oczy zimną wodą. To samo dotyczy tutaj: powtarzaj aż do uzyskania pożądanego efektu.

Długie rzęsy z aloesem

Aloes znany jest również z tego, że dzięki swoim właściwościom pielęgnacyjnym i odżywczym zapewnia długie rzęsy. Sok roślinny zawiera składniki odżywcze, które stymulują wzrost rzęs jednocześnie je nawilżając.Najlepiej sprawdza się żel Aloe Vera, który nakłada się na wacik lub starą, czystą szczoteczkę do tuszu do rzęs i nakłada na rzęsy. Nakładaj również przed pójściem spać i pozostaw na noc.

Masuj powieki na długie rzęsy. Delikatny masaż nasady rzęs stymuluje metabolizm włosów, wspomaga krążenie krwi, a tym samym zapewnia lepsze dostarczanie składników odżywczych do mieszków włosowych. Rzęsy nie tylko rosną szybciej, ale także stają się mocniejsze dzięki regularnym okrężnym ruchom.Do masażu najlepiej używać oleju kokosowego – nabłyszcza rzęsy, a także cudownie pachnie. Nałóż olejek na opuszki palców i delikatnie masuj powieki małymi, okrężnymi ruchami. Aby uzyskać szczególnie piękny efekt, masaż należy wykonywać codziennie przez 5 do 7 minut i powtarzać przez kilka miesięcy z rzędu.

Długie rzęsy z odpowiednią pielęgnacją

Rzęsy mają średnio od ośmiu do dwunastu milimetrów – jaka dokładnie długość zależy od genetyki. Jednak bardzo niewiele osób korzysta ze swoich predyspozycji genetycznych, ponieważ rzęsy często wcześniej łamią się lub wypadają z powodu niewłaściwej pielęgnacji. Dlatego należy zachować szczególną ostrożność przy demakijażu i zawsze wycierać wacikiem w jednym kierunku: od nasady rzęs do końcówek włosa. Po zmyciu makijażu rzęsy należy pielęgnować nawilżając np. wazeliną lub oliwą z oliwek.

Naturalnie wydłużaj rzęsy – dla uzyskania nieodpartego spojrzenia!Każda kobieta marzy o pełnych, długich rzęsach. Dzięki tym wskazówkom i sztuczkom możesz naturalnie wydłużyć rzęsy.Raz, dwa, trzy – długie rzęsy przychodzą!Każda kobieta marzy o długich rzęsach, ponieważ nadają one oczom wyrazu i są uosobieniem kobiecości. Z tego powodu kobiety często robią dla niego całkiem sporo: podnoszą rzęsy, farbują je, wydłużają za pomocą odżywek lub stosują przedłużanie lub sztuczne rzęsy – jest wiele sposobów na uzyskanie długich rzęs. Ale co możesz zrobić, aby naturalnie stymulować wzrost rzęs? Jak naturalnie uzyskać dłuższe rzęsy? Sprawdź nasze sztuczki!

Odżywka do rzęs o uwodzicielskim spojrzeniu

Odżywka do rzęs może wiele zdziałać. Chociaż serum nie jest magiczne, różne składniki aktywne i formuły mogą naturalnie stymulować komórki. Rzęsy są stymulowane bezpośrednio u nasady, co z kolei może sprzyjać wzrostowi rzęs. Odżywkę do rzęs zwykle nakłada się raz lub dwa razy dziennie na podstawę rzęs. Oczywiście zapuszczanie rzęs to gra w cierpliwość, ponieważ często mija kilka tygodni, zanim pojawią się pierwsze efekty. Warto jednak poczekać: regularne korzystanie z WimPernserum może sprawić, że włosy będą wyglądać na pełniejsze, dłuższe i mocniejsze. Mówi się, że odżywki do rzęs mają duży wpływ na zwiększenie długości i gęstości rzęs.

Dodaj komentarz