Nowocześnie zaprojektowane i praktyczne markizy

Nowocześnie zaprojektowane oraz funkcjonalne markizy oferuje Monolith. Katalog zawiera nade wszystko markizy premium a także markizy tarasowe. Markizy tego rodzaju idealnie nadają się na taras, dokładając mu walorów estetycznych. Co istotne, będą też nad wyraz użyteczne. Elementy jakimi są Pergole Łódź zagwarantują osłonę przed promieniami słonecznymi, a ponadto wpływają na wygodę przebywania na tarasie.

Zwłaszcza, gdy dokupi się do nich części dodatkowe oraz wykorzysta funkcjonalności takie jak: silnik elektryczny na przycisk lub na pilota, możliwość wyboru kolorów, użycie profilu wysięgu dostępnego w sześciu akcentach kolorystycznych, wybór tkanin z katalogu Perla, wykorzystania oświetlenia led z funkcją zaciemniania, wykorzystanie opuszczanej falbany, użycie promiennika ciepła. Pracownicy z Monolith doradzą zamawiającym, co może być dla nich najwłaściwsze. Poza markizami na tarasy można zakupić markizy: balkonowe, koszowe, na ogród zimowy, boczne, pionowe a także dwuspadowe. Tak spory dobór daje zapewnienie, że każdorazowo wybierze się typ markizy pod zastosowanie, jakie jest dla niej przewidywane. Eksperci Monolith nie tylko doradzą, na jaką markizę się zdecydować, lecz wskażą, w jaki sposób o nią zadbać.

Dla zainteresowanych zaoferowane są projektowe rozwiązania klasyczne, ale też oryginalne. Wycena za markizy przygotowana jest indywidualnie, w zależności od oczekiwań konsumenta. Team Monolith zrobi samodzielnie pomiar, by mieć gwarancję, że estetyczny dodatek będzie przystosowany do określonego domu. Monolith współpracuje z najlepszymi producentami i przedsiębiorstwami zajmującymi się serwisem, czyli można oczekiwać sprawnej reparacji, kiedy markiza byłaby naruszona albo jakiś jej element dodatkowy nie funkcjonowałby jak należy. To znaczy, że można będzie dalej cieszyć się jej sprawnym działaniem. Kiedy ktoś myśli, jak zmodernizować dom, to markizy Monolith będą się w tym celu nadawały idealnie.

Dodaj komentarz