Opowieści czytelników oraz twórcy serwisu Wolni Od Lęku, jakie dają nieco nadziei na to, że nerwicę lękową można zwalczyć albo uczyć się z nią funkcjonować

Opowieści czytelników oraz autora serwisu Wolni Od Lęku, jakie dają nieco nadziei na to, że nerwicę lękową można pokonać albo nauczyć się z nią żyć są dowodem tego, że autor rzeczywiście stworzył podaną witrynę z powołaniem i jest w jej stworzenie nad wyraz zaangażowany. Każdy, kto chciałby się dzielić swoją historią związaną z nerwicą, też może to robić.

Wystarczy, że ją przedstawi i prześle do twórcy portalu. Kwestionariusz można przesłać anonimowo albo podając swoje dane, zależnie od tego, co jest dla danej osoby w większym stopniu wygodne. Jedynym wymogiem opublikowania jest dobre zakończenie. Chodzi albowiem o to, żeby napisać, jak pozbyto się nerwicy.

Opublikowane historie mają zmotywować innych, dla których nerwica lękowa w danym czasie jest wyjątkowo trudnym tematem. Warto, aby takim osobom pozostali chorzy wskazali własną drogę do uwolnienia od lęku. Należy zaznaczyć, że rzeczywiście te historie, jakie już w portalu są publikowane zaliczają się do wyjątkowo wyrazistych. Marek Daniel, twórca książki „Wolni Od Lęku” i równocześnie założyciel serwisu podaje o czym mówi jego książka, ukazując własną opowieść. Twórca udowadnia, że nerwica lękowa to nie wyrok.

Dzieli się swoim doświadczeniem z innymi, żeby mogli z niego skorzystać. Unikalna forma jego publikacji pozwala w 24 tygodnie zrozumieć oraz poznawać zależności pomiędzy własnym postrzeganiem, czuciem a działaniem. Na skutek tego, można będzie eliminować ataki paniki i poprawić własny komfort życiowy. Nie da się podważyć tego, że dosadny wzór i opowieść o jego przypadku stały się motorem do działania dla odbiorców. Ponadto, warto przeglądać artykuły tematyczne odnoszące się do nerwicy lękowej. Są one opublikowane w bardzo dużej ilości tym serwisie. Ich obszar tematyczny jest tak spory, że każdy znajdzie to, co interesuje go wyjątkowo.

Dodaj komentarz