Perfekcyjnie wyposażony gabinet urologa Michała Jurasza

Doskonale wyposażony gabinet urologa Michała Jurasza razem z higieniczną i wyposażoną w innowacyjny sprzęt salą do przeprowadzania zabiegów są wyraźnymi dowodami tego, że w miejscu tym warto podjąć leczenie i będzie się odpowiednio zaopiekowanym.

Oczywiście, na początku ważne są umiejętności eksperta. Zaawansowany technologicznie sprzęt umożliwia precyzyjną diagnostykę. Ekspert korzysta z najlepszego aparatu do USG, potrzebnego do diagnostyki pęcherza, nerek, prostaty oraz jąder. Na wyposażeniu można znaleźć też urządzenie do elektrokoagulacji, laser oraz akcesoria chirurgiczne, potrzebne do wykonania zabiegów ambulatoryjnych. Po dokładnej diagnostyce dalsze postępowanie jest zaplanowane, a chory na bieżąco powiadamiany jest o tym, jak będzie przebiegać jego leczenie.

Chorzy czują się zaopiekowani na równi pod kątem medycznym, jak i komfortu psychicznego. W czasie każdej interwencji https://michaljurasz.pl/ wszystko jest dla nich zrozumiałe. W gabinecie wykonywana jest kompleksowa diagnostyka urologiczna, obejmująca: badanie przedmiotowe, badanie podmiotowe, jak i badanie USG układu moczowo – płciowego. O tym, w jaki sposób przygotować się do badania pacjenci informowani są z wyprzedzeniem. W zakresie prowadzonego ambulatorium wykonywane są także zabiegi ambulatoryjne w znieczuleniu miejscowym.

Doktor Michał Jurasz ma spore doświadczenie w zastosowaniu technik małoinwazyjnych w urologii, a szczególnie technik laparoskopowych. Jest w stanie również właściwie zdiagnozować, a potem przeprowadzić leczenie schorzeń nowotworowych układu moczowego. O jego doświadczeniu można doinformować się z witryny gabinetu. Przed podjęciem działań medycznych urolog zaznajamia się z historią choroby danej osoby. Całościowe podejście prowadzi do tego, że pacjenci szybciej cieszą się zdrowiem lub łagodniej przejdą przez symptomy schorzenia. W czasie długoletniej praktyki klinicznej lekarz rozwijał się w technikach laparoskopowych, jak i klasycznych.

Dodaj komentarz