Podziękowania dla gości weselnych z pracowni Decoris – stylowe i wyjątkowe

Upominki dla weselników z pracowni Decoris są stylowe oraz wyjątkowe. Jeszcze jakiś czas temu gościom rozdawano krówki lub wódkę z wesela. Teraz nietuzinkowe upominki powodują, że dzień zaślubin konkretnej Pary Młodej jeszcze przez długi czas jest dobrze postrzegany. I z tego powodu można je oglądać na rodzimych weselach coraz częściej.

Decydując się na rozwiązania z katalogu Decoris, otrzymuje się gwarancję, że upominki dla gości weselnych będą zrobione z utrzymaniem wszystkich detali. I że z pewnością nigdzie nie będzie podobnych.

Z tego powodu goście cenią to, że dostają tak wyjątkowe upominki. Pośród nich znajdują się: zdobione butle z alkoholem, gustownie spakowane mydełka, pachnące świeczki, rośliny w szklanych ozdobach, słoiki z miodem, dekoracyjnie zapakowane szampany, ciasta z wróżbą, brokatowe butle oraz można decydować się na projekt indywidualny. Do wszystkich upominków mogą być dodawane personalizowane dedykacje ze wstążkami. Każdy może dopasować {podziękowania|upominki z pracowni Decoris do motywu panującego na jego uroczystości.

Upominki te wskażą gościom weselnym, że Para Młoda poświęcała wolne chwile na znalezienie czegoś oryginalnego, a nie tylko, że wręczano to, co jest dostępne powszechnie i nad czym nie ma potrzeby się zastanawiać. Ciekawie wyglądający katalog upominków dla gości weselnych zachęca do składania zamówień na wszystkie wyroby zdobione.

Nie ma znaczenia, czy są to butle z alkoholem, gustownie spakowane mydła, pachnące świece, roślinki w szkle, słoiczki z miodem, szampany, czy ciastka z wróżbami. Można także zrealizować zamówienia na bazie własnych koncepcji. Projektanci są otwarci na liczne propozycje i mają talent do wykonywania takich rzeczy. Dlatego żadne zlecenie nie będzie dla nich wyzwaniem. Goście, którym upominki będą wręczane okażą zachwyt. Będą doceniać to, że ktoś dłużej wybierał tak drobny gadżet.

Dodaj komentarz