Renomowana kancelaria biegłych rewidentów prosperująca na terenie Katowic

Szanowana kancelaria biegłych rewidentów prosperująca na obszarze Katowic założona przez Karolinę oraz Łukasza Bieleckich od zera obecnie pozostaje przodownikiem w branży. Dyplomowani księgowi świadczą świadczenia księgowe, związane z podatkami i poradnictwo od 2013 roku. Od tego również czasu uzyskali spore zaufanie pośród klientów. Karolina Bielecka jest certyfikowaną główną księgową. W kancelarii zarządza teamem księgowości. Łukasz Bielecki jest natomiast szefem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest też biegłym rewidentem. Ma licencję Ministerstwa Finansów na poprowadzenie akt rachunkowych. Łukasz Bielecki zarządza teamem audytu i pozostałych usług, jednocześnie kontrolując prace działu księgowego. Omawiana kancelaria biegłych rewidentów zobowiązana jest do zachowania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Pracownicy przy wszystkich zleceniach działają zgodnie z regułami Kodeksu Etyki Zawodowej Księgowych IFAC. Zawiera wyspecjalizowane postępowania, utrzymanie tajemnicy poufności, odpowiednią dokładność, branżowe umiejętności, neutralność oraz sumienność.

Świadczenia z zakresu księgowości każdorazowo wzorują się na optymalnych rozwiązaniach oraz na imponującej jakości. Audyt i pozostałe świadczenia dostosowane są do oczekiwań zleceniodawców, a także jednocześnie do aktualnych przepisów prawa. W przypadku jakichkolwiek pytań zainteresowany współpracą może wypełnić formularz zgłoszeniowy, umieszczony pod linkiem i bez wątpienia w krótkim czasie skontaktuje się z nim specjalista z firmy. Po wyznaczeniu elementów relacji można będzie zająć się współpracą. Propozycja jest kompletna i zawiera szeroką gamę świadczeń audytorskich, księgowych i doradczych. Wystosowana jest zarówno do dużych spółek giełdowych, jak i do mniejszych firm.

Zdecydowani na współpracę mogą zdecydować się między innymi na: prowadzenie ksiąg rachunkowych, audyt zewnętrzny projektów finansowych ze środków UE, czy doradztwo w zakresie rachunkowości oraz podatków. Kompetentni specjaliści wykonują też solidne ekspertyzy oraz wykonują opinie ekonomiczno – finansowe.
Po więcej informacji wejdź na http://www.click2edu.pl/pasjans-online/

Dodaj komentarz