Rzetelne usługi cięcia laserem

Projektowanie dwuwymiarowe i trójwymiarowe umożliwiające dokładne cięcie dekoracyjne w metalu realizuje firma Lepsod. Wykwalifikowani inżynierowie robią to w nowoczesnym programie SolidWorks, zabiegając o utrzymanie precyzji przy każdym z elementów. Z tego powodu klienci mogą zlecać również bardzo skomplikowane projekty. Szkice wybranych detali, przekazane przez klientów przenoszone są w przestrzeń trójwymiarową w jednym z systemów projektowania wspomaganego komputerowo razem z pełną wizualizacją.

Następnie wszystko zostaje przerysowane do dokumentacji papierowej albo elektronicznej, w zależności od potrzeb zleceniodawcy. Laser Częstochowa wykorzystywany do dalszej pracy, a więc do cięcia dekoracyjnego w metalu jest maszyną sprawną, co umożliwia terminowe zlecenie. Szczególnie że cięcie laserowe ma podobne właściwości jak tradycyjna obróbka mechaniczna.

Jest natomiast w większym stopniu precyzyjne i wyróżnia się powtarzalnością pociętych elementów wraz z możliwością zrobienia użytku z seryjnej produkcji elementów jakie mają nierównomierne kształty. Cięcie o przeznaczeniu dekoracyjnym znajduje zastosowanie na przykład w dekoracjach ogrodowych albo w wystroju wnętrz. Idealnie można na przykład różne elementy dostosować do stylu loft, industrialnego albo minimalistycznego. Wysokiej jakości dekoracje wykonane z metalu wywołują idealne wrażenie. Gładkie linie, najlepsza jakość obróbki, jak i estetyczne kształty – to motywuje zleceniodawców do składania zlecenia bezpośrednio w firmie Lepsod. Cięcie w trybie 3D sprzyja realizacji kreatywnych koncepcji.

Można z jego użyciem utworzyć zarówno pojedyncze elementy, jak i duże konstrukcje. Stoły, krzesła, wieszaki albo lampy to jedynie przykładowe z elementów jakie można zlecić do realizacji. To idealna opcja zastępcza dla masowej produkcji. Cięcie laserem sprawdza się też w dekoracjach ogrodowych. Szczególnie że można ciąć nawet bardzo pogrubione podzespoły. Ergonomiczna technika daje spektakularne rezultaty. Meble do ogrodu, dekoracje do ogrodu albo elementy konstrukcyjne balkonu albo tarasu wyglądają bardzo dobrze.

Dodaj komentarz