Sprzedawanie i zakup nieruchomości we współpracy z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz

Sprzedaż i kupno nieruchomości współpracując z doradcą do spraw nieruchomości Joanną Bogacz to opcja, z jakiej warto skorzystać. Specjalistka działająca na terenie Małopolski ma ogromne doświadczenie i stale się rozwija. Z tego powodu pomoże zleceniodawcom sprawnie oraz bezpiecznie przechodzić przez proces sprzedaży nieruchomości. Podczas sprzedaży Joanna Bogacz na początku przeprowadza szczegółową analizę rynku, a następnie wyznacza cenę nieruchomości, by odpowiadała oczekiwaniom klientom.

Pośredniczka zabiega o reklamowanie nieruchomości i gromadzi niezbędne dokumenty. Przygotowana efektywna strategia sprzedaży powoduje, że wszystko przebiega w takim czasie, na jakim będzie zależeć zleceniodawcy. Profil nieruchomości będzie przez domy na sprzedaż przedstawiony nad wyraz rzetelnie.

Kompleksowa obsługa zawiera: wykonanie fotografii i filmów, wystosowanie anonsów, rozmowy telefoniczne w imieniu klienta, obsługę korespondencji e mail, umówienie spotkań z osobami interesującymi się nieruchomością a także wykonanie prezentacji nieruchomości. Joanna Bogacz zajmie się również sfinalizowaniem transakcji u notariusza i przekaże nieruchomość na podstawie protokołu zdawczo – odbiorczego.

Jeśli ktokolwiek planuje kupić nieruchomość też może korzystać ze świadczeń ekspertki. Znajdzie ona dla niego oferty przystosowane do prywatnych wymagań, a następnie wykona prezentację najlepszych. Po znalezieniu właściwego domu zajmie się również procesem odbioru mieszkania. Zleceniodawca może zaoszczędzić wiele czasu, a także może korzystać z fachowego poradnictwa dotyczącego tego, jakie obecnie trendy obowiązują w branży nieruchomości.

Wszechstronna pomoc dopasowana jest do imponujących standardów. Warunki współpracy są dla klientów zrozumiałe, a wystosowany plan działań wskazuje, że ekspertka doskonale ma pojęcie, na czym powinna się skoncentrować. W czasie pierwszej konsultacji doradca do spraw nieruchomości przeanalizuje wymagania klientów i zabiega, żeby mogli oni odczuwać wsparcie na wszystkich etapach współpracy.

Dodaj komentarz