Wytwarzanie najwyższej jakości opakowań z kartonu o różnym zastosowaniu

Produkcja najwyższej jakości opakowań kartonowych o dowolnym wykorzystaniu jest przedmiotem działalności firmy Waps – kart. Zakres świadczeń firmy obejmie: kratownice kartonowe o dowolnych właściwościach, trwałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka kartonowe, opakowania tekturowe, przekładki, wkłady oraz wypełnienia, ekspozytory, standy reklamowe oraz kartony na indywidualne zamówienie. Pudełka tekturowe udostępnione są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania tekturowe konsumenci mogą zamawiać w klasycznych albo w spersonalizowanych rozmiarach. Ta sama zasada dotyczy przekładek, ochraniających asortyment w trakcie transportu oraz magazynowania. Ekspozytory jakie zamawia się u tego producenta z pewnością zwrócą wzrok.

Podobnie jak: standy, stojaki bądź potykacze. Ze względu na to, że firma posiada duży park maszynowy, jakiekolwiek zlecenie nie jest trudnością dla pracowników. Zamawiający mogą oczekiwać, że wszystkie opakowania będą maksymalnie przystosowane do ich oczekiwań. Wystarczy udzielić informacji pracownikom firmy, co chciałoby się zapakować i można mieć gwarancję, że zamówienie zostanie wykonane dokładnie tak, jak się tego spodziewamy. Waps – kart jest w stanie zaopatrywać klientów prywatnych, jak i klientów hurtowych.

Trwałe kartony zagwarantują najwyższą ochronę dla tych produktów, jakie będą w nich przechowywane. Ma to szczególne znaczenie wówczas, gdy są to rzeczy przewożone. Pod linkiem https://waps-kart.pl/blog/kartony-do-wysylki-czesci-samochodowych można sprawdzić właściwości poszczególnych produktów.

Można również zamawiać wykonane na sposób indywidualny opakowania z tektury, o dowolnych rozmiarach i kształtach. Jeszcze przed zrealizowaniem zlecenia zleceniodawca może zobaczyć próbki testowe i dopiero kiedy je zatwierdzi, zlecenie będzie dla niego zrobione. Klienci mogą zamówić: kartony przeprowadzkowe, opakowania promocyjne, pudełka z tektury do domu lub do biura, opakowania transportowe oraz opakowania zabezpieczające dla branży przemysłowej, hurtowni lub dla sklepów internetowych. W kartonach można transportować wiele produktów: od sprzętu gospodarstwa domowego przez produkty spożywcze aż po szkło.

Dodaj komentarz