Z jakiej przyczyny Simsy są tak popularne? Sprawdzamy przeróżne części Simsów

Zaletą „The Sims 4” jest przede wszystkim dwu oraz trójwymiarowa grafika, jaka czyni grę nadzwyczaj atrakcyjną i wciągającą. Wszelkie konstruowane przez graczy postacie są w związku z tym trójwymiarowymi obiektami. Motyw niekończącej się gry był do tej pory użytkowany w niemnogich grach komputerowych (pomiędzy odmiennymi w grze Harvest Moon), jednakowoż żadna seria wcześniej nie zdobyła tak ogromnej popularności. „The Sims 4” jest w następstwie tego pierwszą częścią serii, jaka odniosła spektakularny sukces na całym rynku gier komputerowych. Gra „The Sims 4” jest szablonową grą jednoosobową, w następstwie tego każdy gracz ma prawo osobiście zarządzać stworzonymi przez siebie postaciami.

Niekoniecznie jednak musi to być jedna rodzina, wolno bo kierować życiem paru rodzin równocześnie – sprawdź the sims 3 download. Już w pierwszej części Simowie mogą nawiązywać kontakty z innymi Simami, poprzez co gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sami w związku z tym widzicie, iż grać można de facto wybitnie długo… Trzecia część „The Sims” wyróżnia się spośród pozostałych także pionierskimi umiejętnościami, które zyskały postacie. Jeszcze w pierwszej czy w drugiej części gry co poniektóre zdolności stanowiły jedną całość, pod nazwą „kreatywność” czy „inwencja”.

Teraz pozostały one rozbite, mamy wobec tego zdolność malowania, pisania czy grania na instrumentach. Na pewno jest to dosyć interesująca zmiana, gdyż dodaje grze ekspresji, a co więcej, daną umiejętność można od tej pory podnieść przez praktykowanie wskazanej czynności. Nie sposób też nie wspomnieć o tak zwanych dodatkach do gry, które towarzyszą właściwie każdej części. Właśnie dlatego nie zdołało ich zabraknąć także w tej edycji. Trzecia część Simów to między innymi takie dodatki, jak: „Wymarzone podróże”, „Pokolenia”, „Kariera”, „Po zmroku” oraz „Zwierzaki”. Pierwszym oraz zarazem jednym z najciekawszych akcesoriów jest dodatek „Wymarzone podróże”. Dzięki niemu konstruowane przez nas postacie mają możliwość podróżowania – zwiedzania między innymi Francji, Egiptu i Chin.

Dodaj komentarz